Rank Team Total Score Ex. Score E E * 2 A D P
KNGU finale E/D
E-WQ-JEUGD
668
Sanne Verbree, Feline Boskma, Ninte Souman, Else Koster
Gym Academy Leek | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
E-WP-JUN
501
Marit Veen, Noortje Kok
Acrosport Midden-Groningen | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
511
Rosaly Montfoort, Esmee van Holstein
DOS Naaldwijk | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
513
Caithlyn Lohuis, Philine de Vries
DOS Rijssen | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
518
Yael Bosch, Sophia van der Kooi
Fraternitas & Longa Utrecht | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
524
Lisa van der Stege, Linde Henniphof
GV Wapenveld | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
530
Guusje van Hoek, Josephine Bosch
Gymsport Leiden | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
539
Esrah Kusters, Kim Vos
SV Donkerbroek | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
540
Benthe Kroezen, Seline Stalenhoef
SV Donkerbroek | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
542
Wende van Dijk, Lis Smit
SV Giethoorn | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
544
Laura Mast, Rijanne Fennema
Turnlust Hallum | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
549
Aniek Braam, Fenna Hoekstra
WSBF Surhuisterveen | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
550
Jildou van Houten, Fenna Baron
WSBF Surhuisterveen | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
E-WP-JEUGD
591
Lisa Broeders, Imke van den Dungen
Alianza Waalwijk | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
593
Suzan Mosch, Lynn van Poorten
BREDA GYM | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
600
Nova Heidekamp, Jasmijn Stevens
CSV Stadskanaal | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
604
Maud Koster, Bibi Besten
DOS Rijssen | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
606
Dani Bouma, Lara van Oorschot
FC Meppel | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
608
Fenna Spijkers, Feliza Bhaggoe
Flik-Flak Den Bosch | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
615
Cattleya Post, Emma Schenkel
Gym Academy Leek | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
616
Noa Lucia Hamelink, Arianna Preden
Gymsport Leiden | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
619
Pieke Veenhof, Ella Kuperus
HANZE GYM Hattem | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
624
Lynn Bossenbroek, Liz van Gortel
SPORTACROBATIEK Vaassen | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
627
Lara Senturk, Lynn Knudsen
United Amstelveen | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
631
Julia Veentjer, Roos Kaasjager
Volonté Meppel | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
E-WG-JUN
555
Lisa Kok, Nora Herder, Yara Boelens
Acrosport Midden-Groningen | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
557
Diddie Brouwer, Lieke van Slooten, Annelin De Boer
CGV Urk | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
559
Noa Erkemeij, Sophie Hassefras, Leandra van der Veen
FC Meppel | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
562
Isis Linnemans, Wiep Elkerbout, Rosalie Klok
GV Voorwaarts Veldhoven | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
565
Iris Vlietstra, Nynke Flapper, Deytse van Boxtel
Hercules Tjalleberd | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
572
Josephine Loa Tan, Brigitte Lauw, Elisia Zonneveld Fernandes
United Amstelveen | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
576
Marrit Boetje, Féline van Malsen, Lisanne Elzinga
Wardy Kollum | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
577
Hanna van t Hul, Wende Bontje, Fenne Kruijtzer
WILHELMINA Kampen | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
E-WG-JEUGD
640
Zoë Lamers, Julie Klep, Kayleigh Van Heumen
Alianza Waalwijk | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
641
Alanna Flood, Maud Röell, Feddau Elbrich De Haan
ATC Sneek | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
642
Saar van der Pol, Norah Twijnstra, Lieve Postma
ATC Sneek | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
643
Romy Bakker, Esmay Pasterkamp, Yodie Brouwer
CGV Urk | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
646
Emma Visser, Ruby van Sas, Julia Busweiler
EGSV Genemuiden | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
647
Sterre Brouwer, Josephine Tuinman, Fayenn de Leeuw
EGSV Genemuiden | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
649
Fenna Timmerman, Romee Menheere, Evy van As
Forza Gymnastica Goes | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
651
Evi Dalinga, Merel Uittenbogerd, Naomi Splinter
G.V. Velocitas Gouda | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
653
Nina Giljam, Nine van der Veen, Liv van Heukelom
GV Delta Sport Zierikzee | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
660
Elke Stutterheim, Tess Duijs, Anna Hoedt
SiU Heerhugowaard | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
663
Marjolein van den Brink, Janou van Wely, Evi Verhoeff
SV DOTO Bergschenhoek | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
664
Mila-Rosa van den Berg, Sofia-Mae van den Berg, Yuna Heo
United Amstelveen | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
E-MX-JEUGD
671
Sequoia Heesters, Rafaël Roose
TURNOSS | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
672
Albert Mihaltan, Emilia Lukashenko
Gym Academy Dokkum | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
E-MP-SEN
495
Marco Nieuwenhuis, Lorens Ilbrink
WILHELMINA Kampen | NLD
0.000C0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
Rank Team Total Score Ex. Score E E * 2 A D P
Acrosupport.nl maakt gebruik van cookies om te helpen met de navigatie en de techniek. (info). Als je nu doorgaat ga je akkoord met het gebruik van cookies. OK